Cam balkon perdesi | YAREN cam balkon perdesi ve sineklik imalatı
+90 542 208 55 16

Sosyal medya}

Cam balkon perdesi

Evlerimizin iç yaşam alanlarını dışarıdaki atmosferle bir araya getiren açık alanlar, yani balkonlar ve teraslar özellikle yaz ve bahar aylarında ailemiz ve arkadaşlarımızla keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek, sıcak havanın tadını çıkarmak için en ideal yerlerdir. Ancak sıcak hava her zaman çok da keyifli olmayabiliyor elbette. Bugünlerde başlayan yoğun yaz sıcakları altında balkon keyfini sürebilmemiz için mutlaka bir gölgelik alana ihtiyacımız var. Balkonlar için bu gölgelik alanı hayata geçiren ve balkonlarda kavuran güneşin etkisini azaltıp onları  serin ve keyifli bir yaşam alanına dönüştüren tekstil ürünleri pek tabii ki balkon perdeleri oluyor. 

Balkon perdelerini kullanmanın tek amacı güneşten korunmak da değil üstelik. Bugün özellikle şehir merkezlerinde yer alan balkonlu apartman dairelerinde komşularımızla mesafemiz bir hayli yakın olabiliyor çünkü evler ve apartmanlar genellikle bitişik nizam inşa ediliyor. Tabii bunun yanı sıra karşı apartmandakilerle yüz yüze bakıyor olmak gibi bir

gerçekliğimiz de yok değil. Dolayısıyla yaz günlerinde balkonlarda otururken aslında pek de mahremiyetimizin olmadığını söylememiz mümkün. İşte bu durumdan rahatsız olan ve birraz olsun kapalı ve özel bir alan isteyenler de balkon perdelerine ve onların alternatifi olan çözümlere yöneliyor.  

26 Ekim 2018
249 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN